Остап Вишня-чародій сміху
6 груд. 2012
![](/uploads/org3904/news_1355495865_.jpg)
Учасники семінару відвідали урок української літератури в 11 класі на тему: «Остап Вишня – чародій сміху» та виховну годину «Молодіжні козацькі спортивні розваги» - вчитель Голубенко А.О.
Учасники семінару відвідали урок української літератури в 11 класі на тему: «Остап Вишня – чародій сміху» та виховну годину «Молодіжні козацькі спортивні розваги» - вчитель Голубенко А.О.