Олімпіада з математики
24 лист. 2013
![](/uploads/org3904/news_1386075652_.jpg)
Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади відбувся на базі загальноосвітньої школи №7 міста Добропілля. В олімпіаді взяли участь 36 учнів 6-11 класів зі Світлівської, Золотоколодязянської, Ганнівської, Добропільської, Никанорівської, Октябрської, Святогорівської , Криворізької загальноосвітніх шкіл. Найактивнішими виявилися учні
6-х, 7-х, 9-х класів. Вперше у олімпіаді приймали участь учні 6-х класів.