«Ніхто не забутий, ніщо не забуте»
06.09.2013
![](/uploads/org3904/news_1378814866_.jpg)
З нагоди 70-річчя визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників у школах району відбулися мітинги, на яких були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, представники місцевої влади, школярі, воїни-інтернаціоналісти, мешканці села. Учасники висловили слова вдячності і поваги ветеранам війни, які звільнили нашу землю від фашизму, та працівникам тилу, які винесли на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, за те, що ми живемо в мирі та спокої. Герої не вмирають. Вони знаходять безсмертя і назавжди залишаються в нашій пам'яті. Прозвучали пісні, присвячені Великій Вітчизняній війні.
У всіх 10 загальноосвітніх школах району пройшли виставки малюнків, композиції квітів, оформлені стенди фото-матеріалів.