Олімпійське лелеченя
02.04.2018
![](/uploads/org3904/news_1522680375_.jpg)
02.04. 2018р. в Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено шкільний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Між командами «Вогник» та «Посмішка» відбулися веселі конкурси та змагання, протягом яких учасники презентували свої команди, приймали участь у веселих естафетах та відповідали на цікаві питання вікторини « Знавці олімпійського спорту».
За інформацією Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів