Новорічні свята в закладах освіти району
03.01.2018
![](/uploads/org3904/news_1514990151_.jpg)
Новий рік – одне з найсвітліших і найулюбленіших свят і для малюків, і для школярів, і для дорослих. Протягом останнього тижня, напередодні зимових канікул в закладах освіти району проводилися заходи присвячені Новорічним та Різдвяним святам: було організовано та проведено Новорічні ранки, театралізовані вистави, загадкові пригоди, ігри, розваги. Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси. Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам і присутнім гостям.