Здоров’я – то найбільший в світі дар!
19.10.2017
![](/uploads/org3904/news_1510068797_.jpg)
В шкільній бібліотеці в рамках місячника бібліотек був проведений для учнів 9-11 класів усний журнал «Життя - це мить, зумій його прожитть» . Мета заходу :
- розширити знання учнів про шкідливі звички, про нанесення шкоди алкоголем, тютюном, наркотиками;
- формувати усвідомлення важливості здорового способу життя.
Захід підготували і провели класний керівник 10 класу Лазуренко О.М. та бібліотекар школи Прокопенко Л.В. До заходу була підготовлена книжна виставка « Ні! Ні! Ні! Всім шкідливим звичкам на землі».