Чистота – запорука здоров’я
05.10.2017
![](/uploads/org3904/news_1510066923_.jpg)
В шкільній бібліотеці в рамках місячника бібліотек був проведений театралізований виступ учнів 3 – А класу під гаслом «Чистота – запорука здоров’я». Учні грали, виконували частівки, розповідали про правила чистоти. Захід підготували і провели вчитель початкових класів Бахмут Г.Г. та бібліотекар Прокопенко Л.В. До заходу була підготовлена виставка «Чистота-запорука здоров’я»