SandPlay, пісочна анімація, як засіб розвитку креативності, в роботі вчителя початкової ланки освіти
Учасники стали активними співтворцями пісочної анімації.
Вчителі молодших класів Чипиль Наталя Сергіївна, Бахмут Ганна Григорівна, Чубарук Олена Валентинівна продемонстрували це «живе» заняття. Ознайомили учасників з правилами, принципами, можливостями роботи з піском, з вправами, іграми, які можна використовувати на уроках української мови, природознавства, математики.Ігри з піском допомагають дитині відчути себе впевненою та вмілою, розвивають творчий потенціал, допомагають зняти тривожність, стабілізують емоційний стан, що надзвичайно сприятливо для успішного навчання.Дорослі можуть бути впевнені: якщо у дитячій пісочній країні все спокійно, то й на душі у дитини спокій та гармонія.Сьогодні ми стали свідками впевненого кроку до Нової української школи.
Щира вдячність адміністрації Святогорівської ЗОШ І-ІІІст. в особі директора школи Дудушко С.І., творчій команді педагогічного колективу за гостинність, за відкритість, щедрість на досвід, вміння, знання.
Якщо ми виховуємо хоча б одну дитину, ми виховуємо ціле покоління. Кожного дня, йдучи до школи вчитель повинен задавати собі питання «Чому новому я навчу своїх учнів сьогодні?».
Творчих пошуків! Натхнення! Досягнень!
Лілія Паращукп/психолог РМК, куратор початкової ланки освіти