ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
Зліт учнівських екологічних об’єднань
23.05.2017
19-21 травня у Краматорську, Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром за підтримки Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства було проведено обласний зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних та екологічних об’єднань, учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
![](/uploads/editor/3904/337362/news_/images/tekst_23_05_2017_ivanov.jpg)