Свято осені
27.10.2013
![](/uploads/org3904/news_1383571522_.jpg)
Цього року також команди 1-6-х та 7-11-х класів змагалися в конкурсній програмі на осінню тематику. Було дуже яскраво і цікаво, усі учасники отримали призи. Тому ніхто не відчував себе переможеним. Усі раділи і веселилися
Цього року також команди 1-6-х та 7-11-х класів змагалися в конкурсній програмі на осінню тематику. Було дуже яскраво і цікаво, усі учасники отримали призи. Тому ніхто не відчував себе переможеним. Усі раділи і веселилися