ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 

Екологічними стежками рідної України

Dec 27, 2018
З 19 по 25 грудня учні Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили подорож до інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта», який знаходиться в с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

     З метою ознайомлення дітей Донецької області з природною, історичною та культурною спадщиною України в рамках програми «Екологічними стежками рідної України» учні Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст. з 19 по 25 грудня 2018 року здійснили дослідницько-пізнавальну подорож до інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта», який знаходиться в с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. 

     Організатором цієї подорожі виступила громадська організація Всеукраїнська екологічна ліга і відбулася вона завдяки підтримці Донецької облдержадміністрації. Витрати на транспортні перевезення, проживання, 3-разове харчування, екскурсійне забезпечення здійснювалися за рахунок організаторів. Ініціаторами поїздки учнів Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст. стали голова правління ПАТ ім. Шевченка Віктор Батицький та керівник фермерського господарства «Зелений клин» Андрій Батицький, який разом із учителем Оленою Долженко супроводжував дітей впродовж цієї незабутньої екскурсії. 

     Діти протягом 6 днів мали змогу чудово відпочити, знайти нових друзів, помилуватися прекрасними краєвидами та дізнатися багато нового та цікавого про навколишній світ, відвідати Шевченківський національний заповідник.

     Проживали школярі на території інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта» (с. Виграїв). Юні вартівці подорожували, вчилися, розважалися і просто насолоджувались перебуванням у центрі. Вони відвідали історико-культурні, природоохоронні та дослідницькі об’єкти:

     • м. Канів. Сходження на "Тарасову гору". Відвідування Шевченківського національного заповідника. Екскурсія до Канівського природного заповідника. Ознайомлення з рідкісними видами флори і фауни. 

     • Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка» (Моринці-Шевченкове-Будище);

     • Корсунь-Шевченкiвський державний iсторико-культурний заповідник;

     • Виграївський краєзнавчий музей;

     • Музей І. Нечуя-Левицького у Стеблеві.

     Освітні заходи:

     • Навчальні семінари

     • Тренінги з природоохоронної тематики

     • Дослідження в природ

     і• Оздоровчо-виховна програма 

     Далі був Київ, де учні відвідали Майдан Незалежності, побували на Софіївській площі, помилувалися головною ялинкою країни, поспілкувалися з кореспондентами ТСН 1+1, привітали громадян України, глядачів з Різдвом Христовим,заспівавши колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю». 

     Щиро дякуємо усім організаторам цієї поїздки, керівникам групи та педагогам,які дали можливість відчути нашим дітям, що вони є українці,що у нас є держава,якою ми повинні гордитися і свято берегти та шанувати її минуле заради майбутнього. Вдячні за тепле відношення, добре організовану поїздку та екскурсії. 

     Як добре, що є люди, які дають можливість дітям побувати у таких надзвичайних місцях. 

     Сердечно дякуємо всім,хто долучився до цієї поїздки за розуміння і допомогу, а також шлемо їм найтепліші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. 

     Зичимо Вам здоров’я, миру, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів!