Вітаємо переможців обласних зональних змагань «Шкільна волейбольна ліга України» - спортсменів Ганнівської та Шилівської шкіл
Mar 28, 2018
![](/uploads/org3904/news_1522300472_697.jpg)
Згідно листа Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 27 березня 2018 року в Родинському ФОК пройшли змагання «Шкільна волейбольна ліга України».
В змаганнях прийняли участь дві команди: команда хлопців Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради та команда дівчат Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради.
За результатами змагань обидві команди посіли 3 місця.
Ольга Булатова , методист Добропільського РМК