Поетична юнь Добропільщини
May 21, 2013
![](/uploads/org3904/news_1369219432_.jpg)
В конкурсі прийняли участь юні поети та письменники, журі визначило переможців серед конкурсантів художнього читання поезії та прози. Учасники фестивалю змогли оцінити витвори декоративно-прикладного мистецтва, тема яких були «Ляльки власними руками». Завершили дійство виступи вокальних ансамблів українськими народними піснями. Переможці отримали дипломи, подарунки. Спонсором конкурсу виступила Благодійна організація «Глини Донбасу - дітям» (Президент Марченко Л.О.).
Мистецтво загальнолюдське. Його найвище призначення – проникнення в душу людства, свідками чого стали учасники районного свята.
Паращук Л.М.
п/психолог РМК