Профілактика пожежної безпеки
Oct 20, 2017
![](/uploads/org3904/news_1508508202_578.jpg)
20 жовтня 2017 року працівникам відділу освіти райдержадміністрації інспектором відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, прапорщиком служби цивільного захисту Рябенко Оксаною Миколаївною проведено профілактичну бесіду щодо правил пожежної безпеки у побуті та дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Інженер з охорони праці групи ЦГО
Світлана Куліух