Свято Миколая
Dec 19, 2012
![](/uploads/org3904/news_1357918903_26.jpg)
Свято Миколая з особливим нетерпінням чекають діти нашого садочка,бо це свято пов'язане з подарунками,гарним настроєм,як це буває на свято.На цьому святі були присутні гості з ООО "Перспектива"Володимир Вікторович Антипенко та голова Добропільської сільської ради.Та не з порожніми руками прийшли вони до дітей.Принесли дітям вони подарунки від святого Миколая.Діти цим подарункам були дуже задоволені