КЕНГУРУ 2014
Mar 20, 2014
![](/uploads/org3904/news_1396539899_.jpg)
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» успішно проходить в школах Добропільського району та приваблює школярів своєю нестандартністю і можливістю випробувати свої сили всім бажаючим.
Головною метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики, популяризація математичних ідей, розвиток інтелектуальних здібностей учнів, активізація творчої діяльності вчителів.
Цього року в інтелектуальному змаганні взяли участь 237 учнів загальноосвітніх шкіл району.
Методист РМК Верем'єва Н.В.