ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 
Українське ділове мовлення. Календар свят


Вічна слава солдату-герою і солдатові без нагород, хто загинув хоробро в бою, захищаючи рідний народ!

10.05.2019
Заклади дошкільної освіти району взяли участь у заходах присвячених Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

       У травні 2019 року, все прогресивне людство відзначало 74 річчницю Перемоги у Другій світовій війні війні. Понад 40 місяців палахкотіла вона на українській землі. Лилася кров, знищувалися матеріальні і культурні цінності, духовні надбання народу. На бій ішли всі – чоловіки і жінки, робітники і селяни, люди різних національностей і професій. Події Другої світової війни не перестають вражати силою народного духу, величчю подвигу мільйонів, що піднялися на захист Батьківщини, своїх осель і родин. Про це створено тисячі книг і кінофільмів, картин і пісень. Однак, тема війни нескінченна, бо має вічне джерело – пам'ять. Ця пам'ять незгасна – вона в наших серцях.

       8-9 травня малюки закладів дошкільної освіти району взяли участь у заходах присвячених вшануванню ветеранів, увічненню пам’яті загиблих героїв Другої світової війни. Вихованці садочків виступали у будинках культури на концертах, поклали квіти до памя’тників , прийняли участь у конкурсах малюнків «Малюємо війну», прикрашали голубами мапу України ніби розсилаючи мир та злагоду до кожного її куточка, слухали пісні воєнних часів. Вихователі дошкільних закладів розповідали малюкам про ту страшенну війну, разом із дітьми розглядали фотографії воєнних часів.

       Кажуть, що той, хто пам'ятає – завжди сильніший, бо озброєний досвідом минулого. Адже, пам'ять і знання дають змогу зберегти зв'язок поколінь, знайти своє коріння та гідне місце в житті. 

       Ми-пам’ятаємо!!!

Ольга Ліснюк, методист районного методичного кабінету.