ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 
Українське ділове мовлення. Календар свят


Дитяче серденько, живи!

04.04.2019
Акцію «Серце до серця» відкрито опорним закладом «Світлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області» та Нововодянською ЗОШ І-ІІ ступенів Добропільської районної ради

      Першими відкликнулись допомогти хворим дітям саме ці заклади. В закладах загальної середньої освіти району працюють свідомі люди, які в усі часи надають допомогу тим, хто її потребує, і цього разу саме так відбулося, та і ще за потужної підтримки учнів, батьків. 

      З огляду на те, що загалом щорічно в Україні народжується приблизно 10 тисяч дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання; до того ж з самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду. В цьому році обрано проблематику дитячої кардіології. 

      Акція супроводжується проведенням в школах різноманітних масових заходів – концертів, виставок, ярмарків благодійного характеру. Працівники закладів загальної середньої освіти запрошують долучитися всіх бажаючих! 

      І кожен може долучитися до збору коштів. 

      Реквізити для перерахування благодійних внесків:

р/р 2600501306399 в Київському відділенні Центральної філії ПАТ «Кредобанк», МФ 325365, ЄДРПОУ 34354227 «Для Донецької області Благодійний внесок на придбання медичного обладнання». 

Ольга Булатова, методист районного методичного кабінету