ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 
Українське ділове мовлення. Календар свят


Доброволець – свідомий вибір

15.03.2019
Про патріотизм під кулями розповідали добровольці - випускники Святогорівської, Криворізької, Нововодянської шкіл

      День українського добровольця – свято на честь українських добровольців, які в цей день 2014 року прибули з Майдану на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальону. Українські добровольці – це люди, які перші відреагували на російську агресію і почали створювати добровольчі формування для захисту територіальної цілісності та суверенності України. 

      «Донбас», «Дніпро - 1», «Дніпро – 2» , «Крим», «Правий сектор» - назви декількох добровольчих батальйонів, справжніх крутих, сильних хлопців, які відзначилися на всіх найгарячіших точках російсько - української війни, тих добровольців, хто заслуговує, щоб їх поважали, з них брали приклад, ними гордилися. Їх самоорганізований захист держави стався за їхньою особистої відповідальності та за їх власний рахунок. Банкіри, бізнесмени, студенти, журналісти – дуже різні люди, які ніколи не тримали зброю, стали на захист України. Серед них є наші випускники шкіл району. 

      Свято українського добровольця відзначали в усіх закладах загальної середньої освіти району; в цей день були запрошеними військовослужбовці, які на прикладах свого військового життя розповіли про участь у захисті суверенітету України: Україну захищати треба сьогодні і завжди і виховувати патріотів треба сьогодні, щоб завтра не було пізно. 

Ольга Булатова, методист районного методичного кабінету