ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 
Українське ділове мовлення. Календар свят


Шевченківські дні у Шилівській школі

07.03.2019
У Шилівській школі відбулися Шевченківські дні

     Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня, які потрапляють на роковини народження і смерті поета. 

     З цієї нагоди у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять великого Кобзаря , а всім серцем відчути його невмируще слово. Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, „чиїх батьків діти”. Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини. 

     Слово Кобзаря звучало зі сцени школи. Літературно обдаровані діти декламували вірші, – як письменницькі, так і авторські.

     Художній світ Шевченкової поезії широко розкрила виставка учнівських робіт, яку організували вчитель образотворчого мистецтва Нагач К.Г. 

     Літературне лото (за творами Шевченка), проведене шкільним бібліотекарем Динник О.М., зацікавило учнів школи та надихнуло на віртуальну подорож по Шевченківських місця, до якої запросили учителі початкових класів. А учні старшої ланки стали учасниками тематичної науково-практичної конференцій «Т. Шевченко і наша сучасність», організована учителями української мови та літератури Блашніковою О. Ф. та Кабаєвою Л.І., на якій учні мали можливість обговорити такі теми: «Шевченко і його епоха», «Естетичні погляди Т. Шевченка «, «Образ Т. Шевченка в українській народній поезії». Виховуючи інтерес до української літератури, патріотизм, повагу й шанобливе ставлення до митців України; почуття національної самосвідомості педагогами - організаторами школи Батицькою А.І. та Нагач К.Г. проведено усний журнал «Великий Кобзар », який ще раз нагадав нам про те, що творчість Т.Г.Шевченка буде цікавити людей завжди. 

За інформацією Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів