ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 
Українське ділове мовлення. Календар свят


Районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2019»

05.03.2019
З 05-12 березня 2019 року Добропільський районний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спільно з Добропільською районною бібліотекою проводить районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2019» за темою: «Моя мала Батьківщина».

      Мета Фестивалю - формування у дітей екологічної культури засобами фотомистецтва.

      Участь в районному етапі виставки-конкурсу взяли участь гуртки еколого-натуралістичного направлення «Людина і довкілля» керівник Крамарєва О.В., «Природа навколо нас» керівник Семенчук І.В., «Фотонатуралісти» керівник Тераніс А.В., «Лікарські рослини» керівник Романова М.В., «Мистецтво нашого народу» Каптєлова О.Г.Роботи переможців районного етапу будуть направлені для участі у обласному етапі юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2019» 

      «Моя мала Батьківщина» - широке поняття. Гуртківці нашого ЦЕНТУМу в своїх фотороботах відобразили свої думки про Батьківщину – для них це маленька земля з всіма своїми різноманітними селами, дорогами, полями, ріками, лісами, озерами, повітрям, небом. Батьківщина не вибирає і не дає оцінку, вона любить всіх однаково, а ми повинні відповідати їй взаємністю і нескінченно дякувати. 

Методист Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сабірова І.М.