ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 
Українське ділове мовлення. Календар свят


Формування інформаційної культури педагогів та учнів

15.06.2013
14.06.2013 відбулося засідання круглого столу заступників директорів з навчально-виховної роботи

  На базі районного методичного кабінету відбулося засідання круглого столу заступників директорів з навчально- виховної роботи  загальноосвітніх шкіл Добропільського району за темою: « Формування інформаційної культури педагогів та учнів»

Метою заходу є підвищення рівня інформованості учасників засідання з питань побудови єдиного освітнього інформаційного простору,  

 розгляд та впровадження в організацію планування роботи навчального закладу нормативно – законодавчої бази щодо  створення та використання  інформаційно-комп’ютерних технологій; формування громадської культури, активної життєвої позиції учасників навчально-виховного процесу

На засіданні обговорювалися наступні питання:

 «Створення й постійна підтримка Web-сайту школи»,

 «Інтернет – ресурси для підтримки навчально –виховного процесу»,  

«"Щоденник.ua" - сучасна соціальна освітня мережа для підвищення, покращення та виходу на новий кваліфікаційний рівень навчального процесу», «Роль шкільної бібліотеки в соціокультурній інфраструктурі сучасного ЗНЗ».

Учасники круглого столу  звернули особливу увагу на удосконалення  контенту  шкільного сайту, а саме залучення  педагогів школи до подальшої творчої діяльності, обміну позитивним  педагогічним досвідом.  

Під час заходу учасники переглянули Віртуальну виставку-презентацію  Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Сучасний заклад освіти Донеччини- 2013», яка  вийшла в каталог ІV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2013» і  отримала  сертифікат учасника. 

.  Присутні позитивно оцінили отриманий досвід та вирішили, що надана інформація допоможе  подальше формувати  інформаційну компетентність педагогів та школярів.  

                                                                                               Верем’єва Н.В., методист РМК