ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

 
Українське ділове мовлення. Календар свят


Методичні рекомендації для вчителів

 

 


31 жовтня 2014 р. у відділі освіти Добропільської РДА пройшов семінар для вчителів 1-4 класів шкіл району щодо «Поширення логопедичних знань серед вчителів шкіл району».

      На семінарі були розглянуті наступні питання:

  1. Важливість артикуляційної гімнастики.
  2. Розвиток дрібної моторики у молодших школярів.
  3. Правильна артикуляція звуків.
  4. Подолання порушення письма.             Переглянути  матеріали семінару>>>

 

ЛОГОПЕДИЧНІ  ДЕСЯТИХВИЛИНКИ  ДЛЯ  УЧНІВ  1-4  КЛАСІВ  ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ  ШКІЛ

 

 

 

Своєчасне оволодіння мовою – основа розумового розвитку дитини, запорука повноцінного її спілкування з навколишніми людьми. Різні відхилення мовного розвитку негативно позначаються на сприйманні мови, висловлюванні власних думок, оволодінні знаннями та формуванні особистості  дитини. Правильний мовний розвиток учня  початкової ланки залежить від тісної співпраці логопеда, вчителя та батьків. Мета посібника – допомогти вчителям і батькам поглибити знання з методики подолання вад звуковимови у дітей  6 – 10 віку, ознайомити з доцільними формами організації та планування корекційної  роботи, з прийомами роботи, що активізують дії учнів, сприяють розвитку їх пізнавальних можливостей, забезпечують оволодіння засобами самоконтролю за правильною вимовою звуків. Завдяки різноманітним ігровим вправам, що наведені в цьому посібнику, ви навчите дитину вимовляти важкі для неї звуки, зможете розвивати її фонематичне сприймання.

                                       Переглянути>>>

 

   Модель формування мовної компетенції у дітей з порушенням письма засобами інформаційних технологій   

Навчально-методичний посібник / автор Л.М.Патенко. –

Добропільський р-он: відділ освіти Добропільської РДА, 2014.– 42 С.

У навчально-методичному посібнику йдеться про актуальність проблеми порушення письма у дітей початкової ланки, характеристика видів порушення письма, перспективне планування коррекціі порушення, надаються практичні методичні рекомендації щодо подолання розладів писемного мовлення .

         Навчально-методичний посібник призначений для вчителів-логопедів, вчителів початкової ланки, вчителів, які ведуть індивідуальне навчання у дітей з розумовими розладами .

                                                                         скачати >>>